تبلیغات
کهکشان خبر های فوتبال - بارسا می تواند راموس را با 60 میلیون یورو بخرد !
تاریخ : دوشنبه 11 آذر 1392 | 06:24 ب.ظ | نویسنده : AmirHossein Sadeghi

ظاهرا مادریدی ها پیشنهاد راموس را پذیرفته اند و حاضرند در ازای دریافت 60 میلیون یورو راموس را به هر تیمی-حتی به بارسلونا- بفروشند.بر اساس آنچه برخی از رسانه های هوادار رئال مادرید اعلام کرده اند.
رابطه نه چندان خوب فلورنتینو پرز و سرخیو راموس ممکن است منجر به جدایی راموس از جمع کهکشانی ها شود. شنیده می شود مذاکرات برای تمدید قرارداد راموس تا کنون موفقیت آمیز نبوده اند.
این مدافع محبوب از فلورنتینو پرز خواسته است که در صورت عدم موافقت با شرایط او، رقمی پایین تر از مبلغ 150 میلیون یورویی فسخ قراردادش با رئال مادرید را در نظر بگیرند تا باشگاه های متعدد خواهان این ستاره بتوانند برای جذب او اقدام نمایند. ظاهرا مادریدی ها نیز پیشنهاد راموس را پذیرفته اند و حاضرند در ازای دریافت 60 میلیون یورو راموس را به هر تیمی-حتی به بارسلونا- بفروشند. رقمی که  اگر چه 90 میلیون کم تر از مبلغ 150 میلیون فسخ قرارداد راموس است اما برای یک مدافع مبلغ گزافی محسوب می شود.

شایعه جدایی راموس از رئال مادرید حالا بیشتر از همیشه قوت گرفته است اما بعید به نظر می رسد این مدافع آندولسی به همین سادگی از تیم محبوبش جدا شود. او حالا بازوبند کاپیتانی سفیدها را بر بازو دارد و روی سکوها نیز چهره محبوب و قابل اعتمادی به شمار می رود.
نظر