تبلیغات
کهکشان خبر های فوتبال - بازیکنان بارسا به کاسیاس : به بارسا بیا
تاریخ : پنجشنبه 9 آبان 1392 | 01:14 ب.ظ | نویسنده : AmirHossein Sadeghi
هدف اصلی آنها از این صحبتهای نیمه شوخی و نیمه جدی، وسوسه کردن کاسیاس برای انتقال به بارسا، آن هم درشرایطی که والدس پای تصمیمش برای جدایی ایستاده است.

بارسا نیوز

با وجودی که او دراین بازی دروازه بان ذخیره تیمش بود ونقشی در جریان بازی نداشت، اما به شدت مورد توجه دوستان قدیمی اش قرارداشت. از زمان روی کار آمدن کارلو آنچلوتی روی نیمکت مربیگری رئال نیز سرمربی ایتالیایی نیزمثل مورینیو ترجیح داده تاکاسیاس را نیمکت نشین کند و اخیرا در صحبت هایی علنا اعلام کرد که در بازیهای لالیگا از دیگو لوپس استفاده کرده و برای بازیهای تیمش در لیگ قهرمانان اروپا ایکر را در درون دروازه قرار می دهد ودراین راستا کاسیاس هم در صحبت هایی گفته که اگر تا سه ماه دیگر اوضاع به همین ترتیب ادامه یابد، به فکر جدایی از رئال خواهد افتاد وبعد هم یادآوری کرده که این صحبتها اولتیماتومی به فرد خاصی نبوده.

همین ماجراها  و به ویژه نیمکت نشینی های کاسیاس باعث شد تا قبل از آغاز ال کلاسیکو خبر از تشکیل کمپینی دربارسلونا برای تشویق کاسیاس در جریان بازی شنبه به گوش برسد و دقیقا همین موضوع باعث شد تا درجریان بازی روز شنبه تعدادی از بازیکنان بارسا به طرزی غیرعادی خودشان را به کاسیاس نزدیک کرده و بااو به صحبت پبردازند. اظهارنظرات محبت آمیزی به گوش کاسیاس می رسید و بعد از آن بازیهای جنجالی میان دو تیم که درطول دوران مورینیو رقم می خورد، باردیگر بازیکنان دو تیم ارتباط خوب و صمیمانه ای داشتند. ولی ازهمه جالب تر صحبتهای شاهدان عینی ای بود که برخی ازاین صحبتها را درتونل رختکن شنیده بودند.

گویا درتونل رختکن تعدادی از بازیکنان بارسلونا درمیان شوخی و خنده به کاسیاس می گفتند:« به جمع ما در بارسا بیا ایکر» هدف اصلی آنها از این صحبتهای نیمه شوخی و نیمه جدی، وسوسه کردن کاسیاس برای انتقال به بارسا، آن هم درشرایطی که والدس پای تصمیمش برای جدایی ایستاده است.این درحالی است که خود بارسایی ها تمایل زیادی برای حفظ والدس دارند ولی او درپایان فصل از این تیم جدا خواهد شد. شرایط او کاملا برعکس کاسیاس است. ایکر خودش می خواهد در رئال بماند ولی نیمکت نشینی های مداوم او را خسته کرده ودربازار تابستانی یا حتی در بازار زمستانی ممکن است رئال را ترک کند.

البته بارسایی ها هم می دانند که تقریبا غیرممکن است که بتوانند کاسیاس، اسطوره باشگاه مادریدی را درتیمشان ببینند و مطلعند که فلورنتینو پرس هرگز اجازه نخواهد داد تا سرنوشتی مثل ساموئل اتوئو، برای کاسیاس تکرار شده و بازیکنی با جدایی ازرئال به بارسا برود والبته بعید است که خود کاسیاس هم چنین کاری را انجام دهد.با تماشای ویدئوهای منتشره از این بازی و گفتگوی بازیکنان در تونل دیده شد که ایکر با آلبا ، سسک فابرگاس، جرارد پیکه و آندرس اینیستا خوش و بش کرده و بارترا و تئیو با هم تیمی هایشان در تیم ملی زیر21 سال اسپانیا یعنی کارواخال، ایسکو و خسه مشغول گفتگو بودند. دی ماریا کمی با مسی صحبت کرد و بعد به دیدار ماسچرانو رفت و اییارامندی درکنار مونتویا سرگرم گفتگو بود. آدریانو و په په یکدیگر را درآغوش گرفتند و ایسکو و مونتویا درمورد تغییر چهره هایشان با هم صحبت کردند. مارسلو آدریانو و آلوس را در آغوش کشید..صحنه هایی که در زمان حضور مورینیو در رئال محال بود دیده شود.