تبلیغات
کهکشان خبر های فوتبال - نیمار: باعث افتخار من است که در کنار مسی بازی می کنم
تاریخ : چهارشنبه 24 مهر 1392 | 10:57 ق.ظ | نویسنده : AmirHossein Sadeghi
 نیمار که به همراه تیم ملی برزیل در چین به سر می برد با روزنامه چینی تیتان اسپورتس مصاحبه ای انجام داده و در مورد شرایط بازی در بارسا صحبت کرده است.
http://upload7.ir/images/11096003951278644557.jpg

نیمار در ابتدای مصاحبه یک بار دیگر اعلام کرد از بازی کردن در کنار مسی به خود می بالد: "باعث افتخار من است که در کنار مسی بازی کنم، من همه تلاش خود را به کار می گیرم تا بتوانم در زمین به او کمک کنم. مسی یک نابغه است."

نیمار در ادامه مصاحبه از راحت بودن شرایط زندگی در بارسا گفت: "همه اینجا خیلی خوب با من برخورد می کنند، هم تیمی ها، کادر اداری باشگاه، کادر فنی و هواداران. احساس می کنم در خانه خودم هستم. علاوه بر همه این ها دنی آلوز هم در زمین و هم بیرون زمین به من کمک می کند. همه این موارد باعث شده کار برای من خیلی آسان تر شود."

نیمار درباره تاتا هم صحبت کرد: "تاتا یک مربی بزرگ است و به همین دلیل به بارسا آمده. کار کردن با او خیلی خوب است و امیدوارم یک فصل موفق هم داشته باشیم."

نیمار در پایان مصاحبه از بازی در برزیل و بارسا گفت: "نمی توانم احساس خودم را بیان کنم! پیراهن هر دو تیم برای من خیلی ارزشمند هستند، در تیم ملی برزیل بازی می کنم که همه می دانند چه بازیکنان بزرگی داشته و از سوی دیگر در رده باشگاهی همواره می خواستم در بهترین تیم اروپا بازی کنم. بازی کردن در بارسا با تیم ملی برزیل متفاوت است، در بارسا اصل اول کنترل بازی و در اختیار داشتن توپ و میدان است در حالی که در برزیل ما فقط به شوت زدن به سمت دروازه حریف و به ثمر رساندن گل فکر می کنیم!"نظر