تبلیغات
کهکشان خبر های فوتبال - نامه Thiago Alcântara به هواداران بارسا
تاریخ : سه شنبه 1 مرداد 1392 | 11:48 ق.ظ | نویسنده : AmirHossein Sadeghi

Open letter from Thiago Alcântara

هواداران عزیز

ترک کردن خانه ای که 14 سال در آن ساکن بودم ... تصمیم سختی بود، بسیار سخت. وقتی یک فصل به پایان میرسد، زمان تغییر فرا میرسد. حالا من همان اشتیاقی که برای قوتبال بازی کردن و رقابت دارم همان ذوقی است که زمانی که فقط یک بچه بودم وارد بارسلونا شدم. و این جاه طلبی، امید و آرزوها و شرایط جهان فوتبال من را به مونیخ آورد.
در بارسلونا من به عنوان یک انسان و یک فوتبالیست رشد کردم. به نظر کلی میرسد، و این ها چیزهایی است که در این وضعیت ها میگویند. اما این واقعاً حقیقت است. من میخواهم از اولین افراد تا آخرین افرادی که در باشگاه کار کردند تشکر کنم. بارسا و مردم به من همه چیز دادند، آن ها من را پرورش دادند، به بلوغ رساندند و خوب و بد زندگی را به من یاد دادند.
هم تیمی ها، کادر فنی، کارکنان، حامیان، و بیشتر از همه هواداران، کسانی که هم در زمان شادی و هم در زمان سکون برای باشگاه حیرت انگیز بودند. از همه شما، ممنون برای این سال ها. ممنون از کسانی که در سخت ترین لحظات در کنار من بودند. من همه عشق و محبتی که به من ارزانی شد را با خود میبرم. این با یک عمر یادگیری در لباس آبی اناری آغاز شد. خاطرات من از زمانی که در بارسا بودم فراوانند. و برای همیشه با من خواهند بود.
و به تو، تیتو، جنگجوی بزرگ ... همان طور که به Abi گفتیم:" سنگ بر سر راه؟ همه را جمع کن، چرا که روزی تو یک قلعه خواهی ساخت."
هیچ کس شک ندارد که تو باز میگردی و روبه جلو حرکت خواهی کرد.

A huge hug and visca Barça!

Thiago Alcântara

Munich, July 22, 2013